Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı

En İyi 3 Android Oyunu

Oyun piyasasına her geçen gün yeni bir oyun ve yeni bir marka giriş yapıyor. Tabi bununla beraber oyun sektörü de oldukça gelişti. Mobil oyunlar ise son yıllarda oldukça popüler olmayı başarmış durumda. Popüler olmasının en büyük nedeni ise bilgisayar oyunlarındaki grafik seviyesine yakın olması. Yüz binlerce Android oyunları arasından 3 tanesini sizin için seçtik.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

nova

Android oyunlar arasında oldukça popüler ve sevilen oyun olan N.O.V.A. 3: Freedom Edition diğer serilerine nazaran bu sefer ücretsiz olarak Play Store’da yerini aldı. Oyuncular bu serinin ücretsiz olmasından dolayı diğer serilerine göre çok daha fazla oynadı diyebiliriz. Elinizdeki silah ile hedefleri vurmaya çalıştığınız bu oyun gerçekten baya eğlenceli.

Diğer oyunlara göre çok daha kolay bir oynanış sunan mobil oyunda multiplayer özelliği ile takım arkadaşlarınızla çok daha eğlenceli savaşlar yapabilirsiniz. Yapım şirketi Gameloft, bu oyunda oyun içi satın alma gibi bir şey yapmamış. Yani her şey tamamen ücretsiz, gereksiz beklemeler gibi sıkıcı şeyler yok. En çok oynanan oyunlardan olma nedenlerinden birisi de bu olabilir. Oyunun Play Store’daki yerine buradan ulaşabilirsiniz.

The Witcher Battle Arena

The Witcher‘ın bilgisayar oyunundaki performansını neredeyse bilmeyen yoktur. Mobil oyunda ise bilgisayar oyunundaki başarılarını yakalamışlar. Oyunu oynarken oldukça dikkatli, çevik ve hızlı olmanız gerekiyor. Oldukça başarılı olan The Witcher Battle Arena ücretsiz olarak Android Store’da bulunuyor.

Fueno Games ve CD Projekt Red tarafından geliştirilen oyunda botlar ile yaptığınız maçlarda eğlenmemek mümkün değil. Üstelik sadece botlarla değil, Multiplayer desteği ile online oyuncular ile de oynayabilirsiniz. Oyunu oynarken eğlenmek bana yetmez diyorsanız oyunun grafikleri de başarılı bir şekilde yapılmış. Her detayına özenle dokunulmuş ve gayet başarılı bir oyun ortaya çıkmış.

The Witcher Battle Arena’da oyun içi satın almalar mümkün. Satın alacağınız eşyalarla gelişmeniz çok daha hızlı ve güçlü olacaktır ama oyun içi satın alma yapmadan da gelişmeniz mümkün. Oyunun Play Store’daki yerine buradan ulaşabilirsiniz.

Sky Gamblers: Storm Raiders

Mobil oyun dünyasında en çok sevilen oyun kategorisinde olan Sky Gamblers: Storm Raiders. 2. Dünya Savaşı’nda geçen hikayesi ile oldukça başarılı bir oyun olduğunu oyunculara gösteriyor.

İlk başta seçeceğimiz uçak ile savaş alanlarına katılarak savaşmaya başlıyoruz ve başarılar kazandıkça daha da güçlü uçakları alabiliyoruz. Sürükleyici bir oyun olması oyunun başarısına büyük bir katkı sağlamış gibi gözüküyor. Özellikle de uçaklara ilgisi olanlar için parmakla gösterilecek bir oyun diyebiliriz.

Atypical Games tarafından geliştirilen oyun bir çok simülatör oyunundan çok daha başarılı. Aynı zamanda uçak simülatör oyunlarına göre oynanışı çok daha zor, bir o kadar da eğlenceli olan oyunun grafikleri oldukça iyi. Play Store’da ücretli olarak yayınlanan oyun bir çok uçak severin beğenisini kazanmış gibi gözüküyor. Oyunu Play Store’dan satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

{webreeyer}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir