iphonelari-donduran-video
İNTERNET 73 2

iPhone’ları Donduran Video

iPhone’ları Donduran Video !

 

Vine videonun çin versiyonu Miapoi de yakın zamanlarda yayınlanan bir video iphone 3 den 7 ye kadr tüm iphone modelleri için tehlike yaratıyor.
Miapoi adındaki uygulama normal şartlarda tüm videoları bütün iphone serileri için oldukça uygun ve diğer sistemleri içinde sıkıntısız yayın yapmakta ayrıca iphona iat tüm video oynatıcılarında da video oynata biliyor.Hatta iphone cihazlarını kilitlenmesine yol açan o 5 dk lık videoda bunlar arasında fakat bir farkı var bu videoyu iphonunuzda izleyip video bittikten sonra cihazınız yani iphonunuz yavaşlamaya başlıyor belli bir süreden sonra ise cihazınızı kilitleniyor ve yeniden başlama yapmak zorunda kalıyorsunuz.

iphon-donduran-video
Özellikle şakacı arkadaşlar için çok güzel bir imkan bu videoyu sizlerle paylaşarak size oldukça güzel bir şaka yapmış olacak. İos 5 model işletim sistemindeki 3 ile 7 iphonelar da etkili bir videodur. Ancak eski modellerde daha çabuk kilitlemeye yol açmaktadır.
İphone’ları donduran video neyse ki cihazınıza yeniden başlattıktan sonra hiç sıkıntısız kurtulabileceğiniz bir sıkıntı. yani anlayacığınız video virüs vs saçmıyor veya kötü maçlı bir yazılımda yüklemiyor. Habere göre bu videonun iphoneları kilitlemesinin nedeni bilinmiyor ancak şu tahminler arasında en açık olanı iphone medya işletim sistemi biçiminden kaynaklı olabileceği düşünülüyor.
Apple dan herhangibi bir açıklama daha gelmedi , bir bilgiye ulaşırsak veya açıklama yapıldığı takdirde bizi takip edin sizlere detaylı bilgi sunulacaktır webreey.com tarafından.

iPhone’ları donduran videoya aman dikkat !!!

Webreey {Webreey}

Yazar Hakkında Açıklaması

“iPhone’ları Donduran Video” üzerine 2 yorum

  1. Yusuf diyor ki:

    İphone Donduran Video paylaşırmısınız arkadaşlarıma bende şaka yapaacğım:)

  2. vizyu diyor ki:

    Çok ilginç bir durum, bir video nasıl telefonu bu hale getirebilir ki. Arkadaşa güzel bir şaka yapacağım bu şekilde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir