Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
İNTERNET 31 0

Justice League (Adalet Birliği) Yeni Fragman

90% Ortalama Puan

Jusice League Film, İnceleme

Senaryodan umduklarımızı bulamamamız sebebiyle on puan kırdık ama filmi izlemeniz gerektiğini fragmanı izleyince sizinde göreceğinizi düşünüyoruz :))

Fragman
%90


Justice League (Adalet Birliği)’inden Yeni Bir Fragman Daha

Uzun zamandır herkesçe büyük bir merakla beklenen Justice League (Adalet Birliği)’inden yeni bir fragman daha… Yeni fragmanında, ilk tanıtısında bulunan büyük kesim bulunmakta sonunda kahramanlarımızı macera içinde parademonlar ile savaşırken görme şansını yaşıyoruz. Bu arada  fragmanda Lois La ile savaşırken görme şansını yaşıyoruz. Bu arada fragmanında Lois Lane’i görmekte mümkündür.

Lois Lane Havaya bakıyor ve herkesin merak ettiği şey,  acaba havada ne görüyor ? Acaba Superman’i mi görüyor, Bu esnada Havada Superman’in geleceğini zannederken fragman sonlanıyor yani Lois Lane dışında Komiser James Gordon’ı görmekte mümkün olabilir, ancak üzülerek söylüyoruz ki yine, yeni bir süper kahramanımız yok, Superman da dahil.. 

Fragman adına belirttiklerimize rağmen, film etkileyiciliğinden hiç bir şekilde taviz vermiyor.Unutmadan, fragman şu anlık sadece Türkçe alt yazılı olsa da, Türkçe dublajla güncellenecek.. Justice League 1 Kasım 2017’de vizyona girecektir .
Lafı daha fazla uzatmıyorum ve filmi de yazımız kadar beğeneceğinizi umuyorum :)).  İyi seyirler.

Webreey’i Takipte KalınJusice League Adalet Birliği Filmi Fragman Tanıtısı , Jusice League türkçe alt yazı fragramanı,Jusice League türkçe alt yazı fragraman, Jusice League fragman, Jusice League izle, Jusice League HD yeni fragmanı izle

Tıkla Fragmanı Youtube de izle

Webreey {Webreey}

Yazar Hakkında Açıklaması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir