Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mafia 3'teki sürpriz detaylar
OYUN 33 0

Mafia 3’teki sürpriz detaylar

Mafia 3, bir çok oyuncunun gözlerini kamaştıran ve de heyecanla gelmesini bekleten oyun olarak tarihe geçebilir. Mafia ile Mafia 2 serisinde yakalamış olduğu başarıyı 2K Games bu seride de başaracak gibi gözüküyor. Ama yayınlanmış olan oyun Trailer videosunda oynanış olayı ve oyunu oynarken verdiği mafya havası biraz sönmüş gibi. Yani daha çok GTA serilerini andıran bir seri gibi gözüküyor ama tabi ki oyun yayınlanmadan pek bir şey söylemek mümkün olmaz.

Oyun yayınlandıktan sonra pek çok ücretsiz içerik oyuncular için paylaşılacak olması oyunu çok daha büyülü ve eğlenceli yapacak gibi duruyor. 2K Games konuyla ilgili yaptığı bir açıklamada o paylaşılacak olan ücretsiz içeriklerin tam olarak neler olduğunu anlattı. Mafia 2’de yapılan bir çok hata daha doğrusu yanlış seçimler oyuncular tarafından eleştirilmişti. Bu seride ise 2K Games oyuncuların eleştirilerine kulak vermiş gibi gözüküyor.

Bildiğiniz gibi diğer seride ana karakterin elbiseleri değişmiyordu açık dünya oyununda böyle bir şey olması biraz saçma gibi gözüküyordu bu noktadan da oyun eleştiriler almıştı Mafia’nın yeni serisinde ise ana karakterimizin elbiseleri değiştirebilecek olması çok daha güzel oldu. Ve bir bomba daha oyunu satın alan oyunculara altın silah paketi adında bir paket hediye edilecek. Oyun piyasaya sürüldükten 1 ay sonrasında altın silah paketinin gönderileceği de belirtildi.

Mafia serilerinde ki en çok dikkat çeken ve de kendisine hayran bırakan şeylerden birisi olan araçlar da yeni seride çok daha güzel olacak gibi gözüküyor. Diğer seride de araçlar azda olsa geliştirilebiliyordu. Ama yeni seride çok daha fazla araç kişiselleştirme mümkün olacak. Ama tabi ki bir GTA serilerinde ki kadar fazla seçenekler mevcut değil. Kısıtlı da olsa oyunu çok daha güzel hale getireceği kesin.

Mafia 2’nin hikayesi bilgisayar oyunlarında ki en güzel hikayelerden birisi olarak gösterilebilir ama her güzel şeyin bir kusura vardır tabi ki. 2K Games yeni serisinde bu kusura son vereceğini açıkladı hikayenin oldukça uzun olduğunu belirten 2K Games aynı zamanda da oyuna bol bol güncellemeler geleceğini ve de oyunun daha da uzun süreceğini söyledi.

Webreey {Webreey}

Yazar Hakkında Açıklaması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir