ozgur-kulaklar-icin-apple-airpods1
TEKNOLOJİ 16 1

Özgür Kulaklar İçin Apple Airpods !

Özgür Kulaklar İçin Apple Airpods hakkında her şey tüm detayları  özellikleri, fiyatları

Kablosuz kulaklıklar yeni değil. Fakat kulak içi kablosuz kulaklıklar yeniş ayılabilecek cihazlar. Dahası önceki modellerde ses kalitesi düşüklüğü ve yetersiz pil süresi gibi  problemler vardı. Görünen o ki Apple bu konularda altın ortayı bulmuş. Sizi kablo derdinden kurtaran Airpods’un kutusundan çıkan kutucuk hem kulaklıklara ev sahipliği yapıyor hem de mobil şarj istasyonu olarak işlev görüyor.

ozgur-kulaklar-icin-apple-airpods

Normalde tek şarjla 5 saate kadar çalışabilen kulaklıklar bu kutucuk sayesinde 24 saatlik bir çalışma sunuyor. 15 dakikalık bir şarjla 3 saatlik bir kullanım elde edebiliyorsunuz. En güzeliyse kulaklıklardan her biri sadece 4 gr ağırlığında olduğu için kulağınızda olduğunu bir süre sonra unutabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi tüm Apple cihazlarla mükemmel bir uyumla çalışan Airpods ile Siri’yi de kumanda edebiliyorsunuz. Kısaca kablosuz olarak kaliteli müzik dinleyip telefon görüşmeleri yapmak için Airpods biçilmiş kaftan. Fiyatı: 779 TL

Özgür Kulaklar İçin Apple Airpods hakkında her şey tüm detayları  özellikleri, fiyatları

 

Webreey {Webreey}

Yazar Hakkında Açıklaması

“Özgür Kulaklar İçin Apple Airpods !” üzerine 1 yorum

  1. ahmettt diyor ki:

    Böyle güzel bir yazı ile bizleri buluşturduğunuz için sizlere evden eve nakliyat ekibi olarak iftiharlarımızı sunarız. Umarım daha güzel blog makaleleri ile bizimle paylaşımlarda bulunursunuz düzenli, olarak ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve makalelerimizi okuyoruz. Nice güzel yazılar diyorum ve saygılarımızı hürmetlerimizi sunuyorum. Teşekkürler sevgili yazar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir