Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Prisma'yı artık Android'den indirebilirsiniz
İŞ DÜNYASI 48 0

Prisma’yı artık Android’den indirebilirsiniz

Kısa süre önce Apple Store yüklenen Prisma haftalar içinde milyonlarca indirmeye ulaştı. İOS kullanıcıları tarafından bir çok fotoğrafa yapılan çalışmalar ile basit bir fotoğrafı bir sanat çalışmasına dönüştürülmesine Android kullanıcıları çok darıldı. İOS kullanıcıları ise Android kullanıcılarını kıskandıracak çalışmalar yapıp paylaşmaya devam ettiler.

Hemen ardından ise Prisma’nın Android sürümü ise kullanıma sürüldü. Artık Google Play üzerinden Android kullanıcıları kolayca indirebilirler. Ama Google Play üzerinden indirecek olsalar bile dikkatli olmaları şart olası bir güvenlik zafiyeti bulunmakta. Android sürümünün henüz yeni kullanıma sürülmesine rağmen milyonlarca indirmeye ulaştı.

Tabi girişimciler ve para kazanmak isteyen insanlar hiç durmadan sahte Prisma uygulamalarını piyasaya sürmeye çalışıyor. Yapılan açıklamada ise kullanıcıların çok dikkatli olması istendi. Uzmanlar sadece orjinal hesaplardan uygulamanın indirilmesini önerdi. Uyarılara uyarlarsa hiç bir sorun yaşamayacaklarını da belirtti.

Prisma'yı artık Android'den indirebilirsiniz

Prisma ise fotoğraflarınızı farklı fotoğraf filtreleri ile çok güzel çalışmalara dönüştürüyor. Artık Instagram’da bu fotoğraflara çok sık rastlayacağız diyebiliriz. Uygulamayı indirirken dikkatli olmanızı tekrardan uyarıyoruz. Uygulamayı indirmek için Google Play adresinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Webreey {Webreey}

Yazar Hakkında Açıklaması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir