samsung-gear-s3-2
MOBİL 20 0

Samsung Gear S3 Türkiye’de Satışa Sunulma Tarihi, Özellikleri, Fiyatı

Samsung Gear S3 Türkiye’de Satışa Sunulma Tarihi, Özellikleri, Fiyatı !

Günümüzde herkesinde bildiği üzere akıllı saat teknolojisi gittikçe ilerlemekte, akıllı saatlerde samsung tarafından yeni bir trende geçmiş durumda, Samsung Gear S3 ismi ile çıkaracağı yeni trend akıllı saat olarak gear s3 ekranı hiç kararmadan bir saat olarak ilktir. Müşteri fikirlerince üretilen bir ürün olan gear s3 kullanıcıların en büyük sıkıntıları olan belli bir süreden sonra ekranın kararma sıkıntısını çözmüş gibi görünmektedir. 16 milyon ekran rengi bulunan ve her zaman ekranda saat görünen bir tasarımı bulunmaktadır.

samsung-gear-s3-1

Sürekli açık kalan ekran dışında, standart saat tasarımlarını arayüzlerini ekleyip çıkara bilmektesiniz.  22mm’lik standart saat kayışı kullanılmış, standart saatlerde olduğu gibi opsiyonel farklı tasarımlı kayışlarda kullanılabilmektedir. Bataryası oldukça uzun süreli kalitelidir 3 ila 4 gün süre ile batarya kullanımı vardır ve beklentileri ciddi seviyede karşılamaktadır. Gear S3 Toza ve suya dayanıklı olup, Corning Gorilla Glass SR+ ile korunmaktadır.

samsung-gear-s3

Samsung Gear S3 frontier ve classic stiller ve modelleri ile çeşitleri ile mağazalarda sahiplerini bekleyecektir, bu akılla saatlerin Samsung Gear s3 fiyatı 1299 Tl den satılacaktır. Samsung Gear s3 ne zaman çıkacak 2 Aralık tarihinde Samsung Mağazalarında ve diğer tüm mağazalarda satışa koyulacaktır.

Harika tasarımı  ve özellikleri ile gear s3 çok hoşunuza gidecektir, şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun..

Webreey {Webreey}

Yazar Hakkında Açıklaması

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir